Jak leczyć nerwicę lękową?

Nerwica lękowa jest zaburzeniem lękowym o uogólnionym podłożu. Często może być trudna do zdiagnozowania, gdyż skrywa się pod wieloma symptomami. Zaburzeinie to uwidacznia się w ciele fizycznym oraz w reakcjach danej osoby na otaczającą ją rzeczywistość. Jeśli szukasz interesujących Cię informacji z tego artykułu dowiesz się jak leczyć nerwicę lękową w sposób holistyczny.

Przykładowe symptomy nerwicy lękowej:

 • nadmierna męczliwość
 • pocące się dłonie, lub ciało
 • zaburzenia nastrojów
 • biegunki i bóle brzucha niewiadomego pochodzenia
 • nocne zgrzytanie zębami /bruksizm
 • problemy skórne w tym problemy ze skórą atopową
 • problemy z pamięcią i koncentracją
 • częste oddawanie moczu
 • bóle w sercu i dyskomfort w tej okolicy
 • zaburzenia odżywiania
 • bóle brzucha itd.

Nerwica lękowa w podejściu energetycznym

Interpretując te problemy z poziomu energetycznego, osoba dotknięta nerwicą lękową poddana jest ciągłemu oddziaływaniu negatywnego pola strachu. Jeśli dotknęła Cię nerwica lękowa jest to dla nas informacją, że podlegasz wpływom negatywnego pola świadomości. Pokazuje to również, że Twoje oprogramowanie podświadome jest negatywne. Najczęściej objawy nerwicy lękowej odczuwasz w swoim splocie słonecznym i jego okolicach, jako wrażenie „kurczenia się żołądka” lub innych trudnych symptomów.

W podejściu energetycznym do Twoich symptomów na początku zajmujemy się relacjami, w których tkwisz obecnie. Splot słoneczny i jego czakra, jest czakrą relacji i pokazuje nam jak bardzo jesteś uwikłana (-y) w trudne relacje i jak dużo negatywnych energii z tymi relacjami jest skumulowanych. (Pamiętaj, że to jest kumulacja z kilku, czy kilkunastu Twoich poprzednich wcieleń!).

Oznacza to, że zbyt duże chcenie, pragnienie kontroli lub strach odbija się zawsze na którejś z Twoich czakr, co potem przekłada się na problemy z symptomami.

Mogę podać jako przykład  sprzed 10 lat,  kiedy sama odbyłam maraton „po lekarzach”, od których w tamtym czasie oczekiwałam pomocy. Tenże maraton zweryfikował moje ciało fizyczne jako zdrowe, jednak nie wyjaśnił przyczyn moich problemów. W tamtym czasie dolegało mi trzepotanie serca, bolesne skurcze w okolicy splotu, astma, alergie, wada wzroku i masa innych większych i mniejszych dolegliwości. Dolegliwości te ustępowały zgodnie ze wzrostem mojego poziomu świadomości. Na temat wpływu Twojego poziomu świadomości na zdrowie przeczytasz tutaj.

Co może pomóc w zmniejszeniu liczby symptomów/ pozbyciu się problemu ?

Skonfrontowanie z własnym lękiem i jego zapisami w ciele, pozwoliło mi w stałym własnym procesie energetycznym doświadczyć uwolnienia od tych symptomów. Kiedy przestajesz stawiać opór temu, co w Tobie wyparte, masz szansę się uzdrowić. Pomoc uzyskasz także podczas sesji online oczyszczania karmicznego. Więcej informacji tutaj.

Warto również, abyś popatrzył (-a) na sytuacje, ludzi i miejsca, których się boisz. Rozpoznanie i uzdrowienie tych negatywnych wzorców oraz lęków spowoduje poprawę Twojego samopoczucia i powrót do zdrowia. Wychodzenie z nerwicy jest procesem i jest drogą, którą możesz również z sukcesem przejść, doświadczając pomocy także podczas sesji energetycznych. Co zonacza, że nauczę Cię jak poprzez medytację radzić sobie z emocjami, rozpoznam i pomogę uwolnić się Tobie od negatywnych wzorców myślowych własnych i przejętych po przodkach.

Aby doświadczyć ulgi/ uzdrowienia w nerwicy lękowej możesz również stosować:

Wszystkie wymienione wyżej metody pracy możesz doświadczyć osobiście w gabinecie w Lubinie /lub online. Pomogą Ci uzyskać odpowiedź jak wyleczyć nerwicę lękową.

Umów się na sesję już dziś!

mgr Edyta Pawlak terapeuta neurotaktylny, praktyk metod  Access  Consciousness, Praktyk pulsingu holistycznego, refleksolog rąk, pedagog, muzykoterapeuta, energoterapeuta,  jasnowidz, terapeuta masażu dźwiękowego metodą Peter Hess, Terapeuta i diagnosta Integracji Bilateralnej

https://unsplash.com/photos/close-up-photography-of-woman-wearing-white-top-during-daytime-AmPRUnRb6N0?utm_content=creditShareLink&utm_medium=referral&utm_source=unsplash

Muzykoterapia – na czym polega terapia muzyką? Czy może zredukować stres?