UZDRAWIANIE

OCZYSZCZANIE KARMICZNE

mENTORING

Jak działa oczyszczanie karmiczne ?

Oczyszczanie karmiczne ma miejsce na poziomie duszy, ciała i emocji. Zmiany mają miejsce w aurze klienta, w matrycy energetycznej, polu morficznym i morfogenetycznym. Wszystko to dzieje się za pośrednictwem kwantów, czyli energii.
Podczas sesji tworzę bezpieczne i komfortowe dla Ciebie miejsce do odszukania obciążających programów, wierzeń, przekonań, do skonfrontowania się z własnymi lękami i strachem.
Rozpoznajemy i rozpuszczamy przekonania blokujące Twoje szczęście i obfitość. Zostają wpojone nowe wartościowe schematy, sprzyjające osiągnięciu życiowego sukcesu (a jak wiemy sukcesem dla każdego może być coś innego). Jedna osoba pragnie obfitości finansowej, druga odwagi i akceptacji, jeszcze inna potrzebuje otworzyć się na szczęśliwy związek i zdrowie.

Edyta Pawlak
Terapeuta Ciała, Duszy i Umysłu

 

Edyta Pawlak
Terapeuta Ciała, Duszy i Umysłu

Kobieta, mama, artystka, terapeutka i mentor duchowy. Od zawsze starałam się połączyć świat ciała i ducha. Stosuję sprawdzone i skuteczne metody pracy, które pozwoliły mi i moim dzieciom poprawić zdrowie, relacje oraz odzyskać harmonię w życiu.

Sesja ta będzie pomocna jeśli:

 • Masz trudności z podjęciem dobrej dla Ciebie decyzji i szukasz nowego kierunku w życiu;
 • Odczuwasz pustkę i życiowy zastój;
 • Jesteś lub byłeś/ byłaś w trudnym lub toksycznym związku. Charakteryzuje go często relacja kat-ofiara;
 • Pochodzisz z rodziny, gdzie była przemoc i toksyczne relacje (także te obojętne, gdzie dziecko było pomijane);
 • Czujesz się ofiarą lub nadmiernie obwiniasz siebie za niepowodzenia życiowe;
 • Nie potrafisz wyrażać siebie, porozumiewać się z ludźmi. Boisz się bycia ocenianym, masz problemy z mówieniem o swoich potrzebach (Co między innymi objawia się często chorobami w obrębie gardła i tarczycy);
 • Twoje dzieci często chorują i nie wiesz dlaczego; wychowujesz dziecko niepełnosprawne lub z ograniczeniami zdrowotnymi;
 • Masz problemy zdrowotne trudne do zdiagnozowania i wyleczenia tradycyjnymi metodami;
 • Masz problem z nawiązaniem trwałej, bliskiej i szczęśliwej relacji emocjonalnej i intymnej;
 • Jesteś osobą uzależnioną od alkoholu, używek, seksu, toksycznych ludzi lub innych czynników;
 • Chcesz odczuwać więcej radości życia, ale trudno Tobie osiągnąć ten stan;
 • Chcesz pokonać i oczyścić ograniczenia, które są na Twojej życiowej drodze (między innymi karmiczne);
 • Chcesz zrealizować swój potencjał w tym życiu, ale nie wiesz w jaki sposób się do tego zabrać;
 • Chcesz być bardziej asertywny/ asertywna;
 • Jesteś lub byłeś w długiej żałobie i do tej pory nie możesz odzyskać radości życia;
 • Masz wrażenie obserwacji i uczestniczenia w niewytłumaczalnych zjawiskach;
 • Nie wiesz dlaczego członkowie Twojej rodziny zachowują się w taki czy inny (przykry dla Ciebie) sposób;
 • Wiesz, że starasz się i robisz wszystko, aby było dobrze, jednak te działania nie przynoszą rezultatów dla Ciebie;
 • Jesteś tzw. „dawcą”. Dajesz wszystko wszystkim w nadmiarze i nic nie dostajesz w zamian. Grozi to problemami zdrowotnymi i psychicznymi, a także syndromem wypalenia. Oczywiście u Ciebie. Biorca zawsze będzie zadowolony;
 • W Twoim rodzie były tragiczne wydarzenia, o których nikt nie mówi, ale wszyscy wiedzą, że były; lub przeciwnie coś przypuszczasz, ale nikt nic nie mówi;
 • Żyjesz w lęku i niepewności przed jutrem;
 • Odczuwasz irracjonalny strach i rożnego rodzaju lęki i nie znasz ich źródeł; Lub przeciwnie wiesz skąd pochodzą, ale klasyczne metody i terapie nie przynoszą efektu;
 • Sesje mogą odbywać się na odległość lub osobiście.
  Nie zmieniaj innych. Zmień siebie!

„Możesz nie być świadomy swojej wewnętrznej wielkości.
Możesz jej nie doświadczać, lecz ona tam jest.”

Czym jest kontrakt karmiczny i jaki ma wpływ na Twoje życie?

Kontrakt karmiczny jako umowa między duszami ma wpływ na nasze obecne życie w tu i teraz. Czasem wpływy są pozytywne, ale dużo częściej doświadczamy przykrych lekcji. Są to przeważnie relacje i związki z przemocą i łzami w tle.
A i owszem – jest wielka chemia w związku między kobietą i mężczyzną, gdy taki kontrakt trwa. Pociąg fizyczny jest na tyle duży, że myślenie „głową” jest niejako wyłączone. Ta chemia właśnie, jest tym, co ma doprowadzić dwie osoby do realizacji kontraktu, czyli przerobienia/ odrobienia przez duszę założonych lekcji.
Spotykasz mężczyznę/kobietę i myślisz „miłość mojego życia”. A to wcale tak być nie musi. To może być osoba „na chwilę”, która pomoże Ci przerobić pewne życiowe lekcje. To nic, że będzie bolało. Ważne jest, co z tej lekcji zrozumiesz i czego się nauczysz. Nie jest ważne, że lekcje te często trwają po kilkanaście/ kilkadziesiąt lat. Dla duszy czas nie istnieje…
Dopóki jesteście związani kontraktem, odejście od takiej osoby jest bardzo trudne. (Jest oczywiście możliwe, ale wymaga, dużej siły i samozaparcia jednej ze stron). Jednak to, że fizycznie w tym wcieleniu odejdziesz od takiej osoby, nie daje Ci gwarancji, że nie spotkasz jej w kolejnym wcieleniu. Nadal jesteś związany z nią kontraktem na poziomie duchowym.
Częste jest występowanie kontraktów w rodzinach np. między rodzicem, a dzieckiem. Wtedy takie dziecko może doświadczać ze strony rodzica przemocy i/lub odrzucenia. W tle może pojawić się wykorzystywanie seksualne dziecka.
Jeśli wiesz, że jesteś w trudnej relacji i nie możesz z niej wyjść lub jest ona już fizycznie przeszłością, ale partner/ partnerka ciągle Cię osacza, warto sprawdzić czy nie masz kontraktu.
Po usunięciu kontraktu zwiększasz swoje szanse na szczęśliwe i spokojne życie. Związek, którego podstawą był kontrakt karmiczny często kończy się, ponieważ zobowiązania na duchowym poziomie zostają wyczyszczone. Ustają wieczne „przepychanki”, „walka” i dyskusje „kto ma rację”. Jako wolni energetycznie ludzie również możecie podjąć decyzję, że jesteście nadal razem i ten związek będzie teraz inny.
Jeśli chodzi o dzieci – ich sytuacja poprawia się również, ponieważ rodzic, który odrzucał może w końcu zaakceptować dziecko. Nie musi realizować przemocowego/ odrzucającego charakteru relacji. (Wykluczam tu rodowe i duchowe osobiste obciążenia rodzica, gdy takie występują sytuacja może wymagać jeszcze przepracowania).

Do czego Cię zapraszam ?

Zapraszam Cię do wzięcia swojego życia w swoje ręce. Już wiesz, że są takie możliwości, aby zwiększyć swoje szanse na spotkanie prawdziwej miłości bez łez, bólu i cierpienia.
Tak! To jest możliwe!
Zapraszam na sesję dotyczącą kontraktów karmicznych i innych zobowiązań. Sesje odbywają się na odległość lub osobiście.

klienci o sesjach

„Jedna sesja pomogła mi oczyścić się z niekorzystnej dla mnie relacji z byłym partnerem, którą trudno było mi zakończyć. Jestem pod wrażeniem działania metod i narzędzi dostępnych w gabinecie Edyty Pawlak Cudowne Miejsce.” | Autor Judyta

Nie ma znaczenia gdzie jesteś

możemy spotkać się online