Jak bioenergoterapia Lubin uzdrawia​ ?

Często pada w gabinecie (lub jeszcze przed sesją) pytanie: Bioenergoterapia oraz inne terapie energetyczne jak uzdrawiają ?

Większość klientów tego miejsca ma świadomość istnienia centrów energetycznych (czakr, merydianów) i jego wpływu na nasze życie i zdrowie – w każdym aspekcie od fizycznego po duchowy. Bioenergoterapia oraz inne terapie energetyczne wpływają na pole człowieka oraz pomagają regulować przepływ energii w ciele.

Wielowymiarowość człowieka a bioenergoterapia?

Wielowymiarowość człowieka jako istoty fizycznej oraz duchowej jest ujęta w wielu kulturach Wschodu. Świat wschodni nie rozdzielał nigdy ciała człowieka od jego potencjału duchowego. W kulturze Wschodu ujęto holistyczne podejście do człowieka jako fizycznej istoty o duchowej naturze. W istocie tej jako jej źródło zasilania, płynie energia i np. Tradycyjna Medycyna Chińska określa ten system energetyczny jako system meridianów, a energię w nim płynącą jako energię Qi. Blokada systemu meridianów, w miejscu jej wystąpienia powoduje po jakimś czasie symptom w ciele fizycznym. Bioenergoterapia oraz inne terapie energetyczne uzdrawiają określone punkty energetyczne w ciele, usprawniając  przepływ energii.

Możemy przyspieszyć lub odblokować energię w ciele fizycznym w miejscach, w których wystąpił zastój poprzez stosowanie wielu technik i terapii. Takich jak bioenergoterapia, terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia reiki, terapia pracy z czakrami, terapie Access Consciousness (której jednym z narzędzi jest Access Bars). O działaniu terapii Access Bars przeczytasz tutaj

Czy wiesz, że można potwierdzić i zbadać energetyczny aspekt każdego człowieka?

Energetyczny aspekt każdego z nas jest faktem potwierdzonym między innymi (poprzez wykorzystanie techniki kalibracji, o której napiszę póżniej) w badaniach nad świadomością dr Davida Hawkinsa. Wartość świadomości jest mierzalna i można opisać ją w formie liczbowej. Jak pisze sam dr Hawkins w książce „Przywracanie zdrowia” wszystkie choroby mają fizyczny, mentalny i duchowy wymiar, dlatego w procesie przywracania zdrowia należy wykorzystać wszystkie metody leczenia. Jednym z nieznanych czynników, który ma wpływ na wyleczenie są tendencje karmiczne danej osoby.

Według mnie tendencje karmiczne są całokształtem naszych doświadczeń z poprzednich wcieleń, doświadczeń naszych przodków, doświadczeń i wzorców danego pola energetycznego, w którym aktualnie przebywamy.

Jak wpływa umysł i myślenie na Twój stan zdrowia?

Uzależnienie ludzi od negatywnego myślenia oraz budowanie negatywnych i szkodliwych systemów wierzeń, powoduje że wiele stanów chorobowych utrzymuje się u ludzi latami, a nawet są one dziedziczone po przodkach. Często konieczne jest wtedy odkrycie, tego, że: Bioenergoterapia oraz inne terapie energetyczne uzdrawiają.

Sama skutecznie pozbyłam się systemu wierzeń (a co za tym idzie również objawów chorobowych  i dysfunkcji) na temat astmy, alergii i wady wzroku (krótkowzroczność), co zostało zweryfikowane przez moje samopoczucie, poprawę wzroku, a także przez specjalistów medycyny klasycznej.

Jeśli Twój umysł działa przeciwko Tobie (a w większości przypadków właśnie tak jest), możesz tą sytuację odwrócić, i wykorzystać moc Twojego umysłu dla Twoich korzyści. Tego właśnie uczę moich klientów na sesjach.

Określona myśl jest połączona z określonym systemem wierzeń oraz określonym (pozytywnym lub negatywnym) polem energii. Bioenergoterapia i terapie energetyczne działają również na podświadome zapisy i może to odbywać się poza werbalną komunikacją, czyli poza słowami. Terapeuta porozumiewa się z klientem również na poziomie duchowym i tym  właśnie kanałem przekazywana jest największa wartość.

Praca z umysłem to praca dla ludzi, którzy nie boją się powiedzieć „ jestem odpowiedzialna/ odpowiedzialny”, bo to ja, w jakiś sposób (często nieuświadomiony) stworzyłam/-em sobie to, z czym się teraz mierzę. I tutaj u osób ze wzorcem ofiary zrodzi się bunt. Co jest całkowicie normalnym stanem, ponieważ  ego nie zgadza się, aby przypisać sobie odpowiedzialność tworzenia w życiu (szczególnie tych negatywnych aspektów). Ludzkie ego bazuje na klasycznym wzorcu ofiary, który to wzorzec utrzymuje ego przy życiu. Pierwszym z terapeutycznych kroków koniecznych do podjęcia skutecznego leczenia oraz terapii jest wzięcie odpowiedzialności za swój stan zdrowia i samopoczucia. Ten poziom to poziom Odwagi – poziom gotowości do zmierzenia się z dokonanymi wyborami. Także tymi nieświadomymi. Często stawianie sobie pytań odnośnie swoich wyborów i wartości jest przekonaniem się na własnym doświadczeniu jak bioenergoterapia uzdrawia.

Praca z podświadomym  usysłem podczas terapii energetycznych wiąże się przeważnie z emocjami

Praca z podświadomym umysłem jest wyzwaniem, ponieważ wymaga od nas często zmierzenia się z własnymi mocno wypartymi lękami i innymi emocjami. Tylko przyjęcie i doświadczenie emocji, pozwoli Ci na uwolnienie się od nich, natomiast uwolnienie się od emocji uwolni Cię od konieczności doświadczania negatywnych zdarzeń i własnych projekcji. Przyznajesz wtedy, że:

„ Jesteś nieskończoną istotą, zależną wyłącznie od tego, o czym myślisz. Masz moc unieważniania własnych systemów wierzeń.”

Czy użyjesz tej mocy i co możesz dzięki temu zyskać?

Jak wiele możesz zyskać łącząc dostępne klasyczne metody i formy leczenia oraz terapii z podejściem holistycznym, energoterapią, bioenergoterapią? Jest to oczywiście pytanie teoretyczne. Możesz w ten sposób odzyskać zdrowie, pozytywne relacje, odbudować własne poczucie wartości i uwolnić wielopokoleniowe traumy. W przypadku regularnej pracy praktykowanymi w Cudowne Miejsce Edyta Pawlak technikami, możesz odblokować swoją zdolność do zdrowienia. W takim wypadku także medycyna klasyczna udzieli Ci skuteczniejszej pomocy poprzez leki, czy terapie. Odkryliśmy, że dzięki mocy pól energii uzdrawianie zachodzi w następstwie zmiany naszych postaw i systemów wierzeń, które wyznajemy.

Jakich metod energetycznych możesz użyć, kiedy nie wiesz, co jest przyczyną Twoich problemów?

Gdy nie masz jasno sprecyzowanego problemu, nie wiesz jaki system wierzeń powoduje Twoje problemy w życiu duchowym, czy fizycznym. Wtedy z pomocą przychodzą techniki Access Consciousness (Dostęp do świadomości). W gabinecie Cudowne Miejsce Edyta Pawlak, bioenergoterapia Lubin praktykowane są sesje: Access Bars, Access Facelift, sesje połączenia z ziemią oraz sesje detoksykacyjne (po przebytych ingerencjach związanych z modyfikacją Twojego DNA poprzez zewnętrznie przyjęte środki).

W tych technikach poprzez dotyk odpowiednich punktów na ciele klienta wyzwalane są wyższe pola energii oraz uwalniane blokady energetyczne. Często jesteś w stanie zobaczyć (swoim wewnętrznym okiem), przebywając w głębokim stanie medytacji przyczyny Twoich problemów oraz chwile, w których one powstały. Ten proces jest zależny od poziomu świadomości, w którym obecnie jesteś. Podczas tych sesji ma miejsce również  Twoje uwalnianie się od tych obciążeń. W tych sesjach nie musisz mieć chęci, ani nawet gotowości do rozmowy. Liczy się tylko Twoja zgoda na przyjęcie delikatnego dotyku terapeuty, na stole do masażu. Przekonaj się o tym gabinecie bioenergoterapia Lubin.

Często też podczas tego procesu odbywa się samoistne otwarcie czakry korony. Możesz otrzymać od terapeuty informacje na temat Twoich blokad energetycznych, czy zapisanych traum lub blokad pochodzących z poprzednich wcieleń. Jeśli masz gotowość do otrzymania takich informacji, uprzedź terapeutę przed sesją. Szerzej o sesjach Access poczytasz w zakładce „Terapie”.

Masz szczęście, że trafił-ś do gabinetu Cudowne Miejsce Edyta Pawlak, ponieważ masz okazję podjąć pracę z wykwalifikowanym terapeutą o szerokich zdolnościach duchowych oraz osobą o szczególnej intuicji i świadomości. Możesz tu również przeczytać o tym, jak szybko uwolnić traumę.

W gabinecie możesz również podjąć pracę z oczyszczaniem wzorców rodowych. Umów się na sesję oczyszczania karmicznego online!

Sesja osobista lub spotkanie on-line pomoże Ci:

 • Zidentyfikujesz oraz uwolnisz zgromadzone negatywne emocje
 • Zidentyfikujesz oraz zmienisz negatywne wzorce i schematy myślowe (w tym te pochodzące od przodków)
 • Przeprowadzisz proces wybaczania w formie energetycznej
 • Pozbędziesz się traumatycznych wspomnień z pamięci komórkowej oraz podświadomości
 • Zmniejszysz lub pozbędziesz się problemów w relacjach
 • Odzyskasz wysokie poczucie własnej wartości
 • Poprawisz relacje w pracy, uwolnić się od relacji problemowych i toksycznych
 • Nauczysz się ustalać granice w relacjach
 • Przeprowadzisz uzdrawianie okresu Twojego porodu oraz okresu ciąży Twojej matki z Tobą
 • Uwolnisz się od żalu po stracie i śmierci bliskich
 • Odblokujesz i oczyścić czakry
 • Zmniejszysz napięcie w ciele i zredukujesz stres
 • Zmienisz i uwolnisz wzorce, które tworzą przeszkody w życiu
 • Otworzysz się na cuda i Boskie prowadzenie

Podsumowując: uzdrawianie, które zachodzi na poziomie energetycznym jest związane ze  zmianą sposobu myślenia oraz  działania klienta. Oznacza to również wyjście z posiadanych wzorców ofiary i przejście do bycia aktywnym twórcą swojego życia, zdrowia i relacji. Nauczysz się jak to zrobić w gabinecie bioenergoterapia Lubin Cudowne Miejsce oraz podczas sesji online.

Zapisz się już dziś na energetyczną sesję online lub spotkanie osobiste! Zapraszam bioenergoterapia Lubin

Bioenergoterapia Lubin oferuje także sesje uwalniania emocji Techniką dr Hawkinsa. MOżliwa bardzo sukteczna praca online z każdym Twoim probelmem !

mgr Edyta Pawlak terapeuta neurotaktylny, praktyk metod  Access  Consciousness, Praktyk pulsingu holistycznego, refleksolog rąk, pedagog, muzykoterapeuta, energoterapeuta,  jasnowidz, terapeuta masażu dźwiękowego metodą Peter Hess, Terapeuta i diagnosta Integracji Bilateralnej

https://www.medme.pl/artykuly/bioenergoterapia-co-to-jest-i-na-czym-polega-opinie,87181.html

Bioenergoterapia – co to? Kim jest bioenergoterapeuta?