Kontrakt karmiczny. Czym przeważnie jest i jak go rozpoznać?

Kontrakt karmiczny jako umowa między duszami ma wpływ na nasze obecne życie w tu i teraz. Czasem wpływy są pozytywne, ale dużo częściej doświadczamy przykrych lekcji. Są to przeważnie relacje i związki z przemocą i łzami w tle.

A i owszem – jest wielka chemia w związku między kobietą i mężczyzną, gdy taki kontrakt trwa. Pociąg fizyczny jest na tyle duży, że myślenie „głową” jest niejako wyłączone. Ta chemia właśnie, jest tym, co ma doprowadzić dwie osoby do realizacji kontraktu, czyli przerobienia/ odrobienia przez duszę założonych lekcji.

Spotykasz mężczyznę/kobietę i myślisz „miłość mojego życia”. A to wcale tak być nie musi. To może być osoba „na chwilę”, która pomoże Ci przerobić pewne życiowe lekcje. To nic, że będzie bolało. Ważne jest, co z tej lekcji zrozumiesz i czego się nauczysz. Nie jest ważne, że lekcje te często trwają po kilkanaście/ kilkadziesiąt lat. Dla duszy czas nie istnieje…

Dopóki jesteście związani kontraktem, odejście od takiej osoby jest bardzo trudne. (Jest oczywiście możliwe, ale wymaga, dużej siły i samozaparcia jednej ze stron). Jednak to, że fizycznie w tym wcieleniu odejdziesz od takiej osoby, nie daje Ci gwarancji, że nie spotkasz jej w kolejnym wcieleniu. Nadal jesteś związany z nią kontraktem na poziomie duchowym.

Częste jest występowanie kontraktów w rodzinach np. między rodzicem, a dzieckiem. Wtedy takie dziecko może doświadczać ze strony rodzica przemocy i/lub odrzucenia. W tle może pojawić się wykorzystywanie seksualne dziecka lub inne problemy.

Jeśli wiesz, że jesteś w trudnej relacji i nie możesz z niej wyjść lub jest ona już fizycznie przeszłością, ale partner/ partnerka ciągle Cię osacza, warto sprawdzić czy nie masz kontraktu.

Po usunięciu kontraktu zwiększasz swoje szanse na szczęśliwe i spokojne życie. Związek, którego podstawą był kontrakt karmiczny często kończy się, ponieważ zobowiązania na duchowym poziomie zostają wyczyszczone. Ustają wieczne „przepychanki”, „walka” i dyskusje „kto ma rację”. Jako wolni energetycznie ludzie również możecie podjąć decyzję, że jesteście nadal razem i ten związek będzie teraz inny.

Jeśli chodzi o dzieci – ich sytuacja poprawia się również, ponieważ rodzic, który odrzucał może w końcu zaakceptować dziecko. Nie musi realizować przemocowego/ odrzucającego charakteru relacji. (Wykluczam tu rodowe i duchowe osobiste obciążenia rodzica, gdy takie występują sytuacja może wymagać jeszcze przepracowania).

Do czego Cię zapraszam ?

Zapraszam Cię do wzięcia swojego życia w swoje ręce. Już wiesz, że są takie możliwości, aby zwiększyć swoje szanse na spotkanie prawdziwej miłości bez łez, bólu i cierpienia.

Tak! To jest możliwe!

Zapraszam na sesję dotyczącą kontraktów karmicznych i innych zobowiązań. Sesje odbywają się również na odległość.

Zapraszam

Edyta Pawlak

terapeuta Duszy, Ciała i Umysłu

——

Jeśli uważasz, że ten tekst jest wartościowy, proszę uszanuj moją pracę i podlinkuj stronę, z której pochodzi oraz podaj autora. Dziękuję.